górne tło

Dar Serca – kolejny udany występ Duo Performance na Helclów.

26 maja 2026 roku nasi przyjaciele artyści po raz kolejny zawitali do nas z wyjątkowym koncertem!

Pani Monika Biederman-Pers, Pan Piotr Karzełek oraz Pan Mateusz Dudek podarowali nam przepiękne, pełne energii i brawury widowisko muzyczne. Przez niemal półtorej godziny przenosiliśmy się w świat przedwojennych przebojów, francuskich szansonistek, włoskich melodii i gorącego tanga. Piękne stroje, wdzięk i uśmiech Pani Moniki, elegancja Panów Piotra i Mateusza, a przede wszystkim wspaniałe głosy i maestria wykonawcza naszych artystów sprawiły, że w naszej świetlicy zabrakło miejsca na smutek – za to nie brakowało oklasków, śmiechu i wzruszeń!

Serdecznie dziękujemy za ten niezapomniany poranek. Do zobaczenia następnym razem!