Nasz Dom rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacje

Podziękowania dla Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

2021-07-21

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów pragnie złożyć  najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie jakiego Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo udziela Domowi Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w tym trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa.

Podziękowania dla Rotary Club Kraków oraz DELTOM Spółka z o.o.

2021-07-21

Dom Pomocy Społecznej im. L .i A. Helclów pragnie serdecznie podziękować Rotary Club Kraków za przekazanie na rzecz Domu Pomocy Społecznej im. L .i A. Helclów wanny pielęgnacyjnej wraz z podnośnikiem

Kolejna edycja budżetu obywatelskiego

2021-07-21

Trwa kolejna edycja budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Po raz ósmy krakowianie będą mogli zaproponować pomysły na projekty dzielnicowe oraz ogólnomiejskie, aby nasze miasto było bardziej przyjazne i odpowiadało potrzebom jego mieszkańców. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.budzet.krakow.pl po więcej informacji oraz do samego składania propozycji zadań.  Etap składania pomysłów przez mieszkańców potrwa do 14 maja br.

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie laureatem konkursu „Kraków bez barier 2020

2021-07-21

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie otrzymał nagrodę główną w kategorii „obiekty i przestrzenie zabytkowe” w ramach konkursu „Kraków bez barier 2020” za dostosowanie zabytkowego budynku głównego DPS do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nagroda świadczy o uznaniu naszych dotychczasowych starań o jakość świadczonych usług i troski o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz dążenia do poprawy i optymalizacji wykorzystania infrastruktury.

Konkurs - Aktywni mieszkańcy w Małopolsce

2021-06-10

W ramach promocji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje konkurs „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce”. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców województwa,  którzy poprzez udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, mają możliwość wypromowania swojej gminy oraz wsparcia znajdujących się na jej terenie jednostek oświatowo-kulturalnych.

Znajdź