Nasz Dom rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zespół Pielęgnacyjno Opiekuńczy nr 11 (Pawilon E)

[ 2021 ] mapka dojścia do dp 11.bmp

Schemat drogi dojścia do Zespołu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Nr 11 (DP11) DPS im. L. i A. Helclów.

 1. W niewielkim budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy murze ogrodzeniowym, po prawej stronie od bramy wejściowej znajduje się portiernia czynna całą dobę, gdzie można poprosić o pomoc lub uzyskać niezbędne informacje.
 2. Na wprost bramy znajduje się wejście do budynku głównego, do którego wchodzi się po pięciostopniowych schodach, przy których znajdują się dwie poręcze.
 3. Po wejściu do budynku głównego przez popychane od siebie prawe skrzydło drzwi wchodzimy uważając na maty dezynfekujące do holu i po sześciu schodach z poręczą po prawej stronie przechodzimy przez rampę dezynfekującą i wchodzimy na korytarz główny budynku głównego.
 4. Po wejściu do korytarza głównego obracamy się w prawo o 90 stopni i zatrzymujemy się na kilka sekund lekko unosząc głowę, aby umożliwić zadziałanie automatycznemu systemowi pomiaru temperatury
 5. W przypadku uruchomienia alarmu zatrzymujemy się i czekamy na przybycie pracownika Domu Pomocy, do którego poleceń należy się zastosować.
 6. Jeżeli przez kilka sekund nie pojawia się sygnał alarmu oznacza to że przeszliśmy weryfikację automatycznego pomiaru temperatury i możemy udać się dalej.
 7. Należy kierować się w prawo a następnie skręcić w lewo na rozwidleniu korytarza, a następnie w prawo do przewiązki,
 8. Mijamy schody po lewej stronie i idziemy dalej prosto pchamy w prawo drzwi, dochodzimy do drzwi przeszklonych, za którymi znajduje się budynek „E”.
 9. Na wprost wejścia do budynku „E” znajduje się klatka schodowa a po prawej stronie winda. Wybierając jedną z tych dróg dostajemy się na pierwsze piętro, gdzie umiejscowiony jest DP11.
 10. Na prawo od windy znajdują się pokoje od 104 do 101 numerowane kolejno od miejsca, w którym się znajdujemy.
 11. Na lewo od windy znajdują się pokoje od 105 do 126 numerowane kolejno od miejsca, w którym się znajdujemy.
 12. Na lewo od klatki schodowej znajdują się pokoje od 104 do 101 numerowane kolejno od miejsca, w którym się znajdujemy.
 13. Na prawo od klatki schodowej znajdują się pokoje od 105 do 126 numerowane kolejno od miejsca, w którym się znajdujemy.
 14. Dyżurka znajduje się za załomem korytarza po prawej stronie w pokoju nr 115 koło centralnej klatki schodowej i windy budynku „E”
pokaż metkę
Osoba publikująca: Roman Kopek
Podmiot publikujący: Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów
Data publikacji: 2022-01-10
Data aktualizacji: 2022-01-11
Powrót