Współpraca rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Podziękowania dla fundacji "Święty Mikołaj dla Seniorów"

W tym roku Mieszkańców naszego Domu odwiedził – za sprawą Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniorów” – spełniający nadzwyczaj trafnie życzenia Mikołaj. 335 Mieszkańców napisało listy do św. Mikołaja prosząc go o realizację swoich marzeń i oczekiwań.

Fundacja mikołaj dla seniorów
Fot. Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów

Reakcja św. Mikołaja przerosła wyobrażenie nas wszystkich – Mikołaj przyniósł 335 paczek, które niemal w 100% były zgodne z życzeniami Mieszkańców. My, jako pracownicy, przeżyliśmy piękne chwile wzruszenia, a Mieszkańcy poczuli się wyjątkowo dzięki temu, że każdy z nich dostał indywidualny, wymarzony prezent, w przypadku niektórych osób, być może pierwszy taki od kilku lat.  Prezenty sprawiły dużo radości, uśmiechu, poczucia ważności a niekiedy łez wzruszenia.

Wszystko to było możliwe dzięki Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniorów”, która z wielką sprawnością i poświęceniem, zaangażowała pomocników św. Mikołaja z całej Polski, aby zrealizować marzenia naszych Mieszkańców.

W imieniu Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie składamy serdeczne podziękowania za zainicjowanie i przeprowadzenie w 2021 r. przez Fundację „Święty Mikołaj dla Seniora” akcji pozyskania i przekazania prezentów dla Mieszkańców, św. Mikołaja – za pośrednictwem Fundacji – zapraszamy ponownie w 2022 r.

Fundacja mikołaj dla seniorów 1

pokaż metkę
Osoba publikująca: Maciej Stefańczyk
Podmiot publikujący: Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów
Data publikacji: 2022-01-03
Data aktualizacji: 2022-01-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź