Współpraca rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Nasi dobroczyńcy

Fundacja mikołaj dla seniorów

Podziękowania dla fundacji "Święty Mikołaj dla Seniorów"

2022-01-03

W tym roku Mieszkańców naszego Domu odwiedził – za sprawą Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniorów” – spełniający nadzwyczaj trafnie życzenia Mikołaj. 335 Mieszkańców napisało listy do św. Mikołaja prosząc go o realizację swoich marzeń i oczekiwań.

Podziękowania dla darczyńców

Podziękowania

2021-11-02

Wiosna rozpoczyna się wraz z pierwszym kwiatem, dzień z pierwszym brzaskiem, noc z pierwszą gwiazdą, strumień z pierwszą kroplą, ogień z pierwszą iskrą, miłość z pierwszym odruchem dobroci względem bliźniego. (Ks. Mazzolari)

Mieszkańcy i Pracownicy Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów serdecznie dziękują za okazane zainteresowanie i wsparcie otrzymane od Dobroczyńców.

Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy okazali szczodrość i dobroć - poprzez zaangażowanie w wielu wymiarach i formach.

Podziękowania dla darczyńców

Podziękowania dla darczyńców

2021-07-21

W imieniu Mieszkańców i Pracowników Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów
w Krakowie pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tym trudnym dla wszystkich czasie panującej epidemii, okazali nam wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia i życia Mieszkańców i Pracowników Domu.

Podziękowania dla Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

2021-07-21

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów pragnie złożyć  najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie jakiego Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo udziela Domowi Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w tym trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa.

Podziękowania dla Rotary Club Kraków oraz DELTOM Spółka z o.o.

2021-07-21

Dom Pomocy Społecznej im. L .i A. Helclów pragnie serdecznie podziękować Rotary Club Kraków za przekazanie na rzecz Domu Pomocy Społecznej im. L .i A. Helclów wanny pielęgnacyjnej wraz z podnośnikiem

Znajdź