Nasz Dom rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zespół Pielęgnacyjno Opiekuńczy nr 7 (III Prawy)

[ 2021 ] mapka dojścia do dp 7.bmp

Schemat drogi dojścia do Zespołu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Nr 7 (DP7, dawniej Trzeci Prawy) DPS im. L. i A. Helclów

  1. W niewielkim budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy murze ogrodzeniowym, po prawej stronie od bramy wejściowej znajduje się portiernia czynna cała dobę, gdzie można poprosić o pomoc lub uzyskać niezbędne informacje.
  2. Na wprost bramy znajduje się wejście do budynku głównego, do którego wchodzi się po pięciostopniowych schodach, przy których znajdują się dwie poręcze.
  3. Po wejściu do budynku głównego przez popychane od siebie prawe skrzydło drzwi wchodzimy uważając na maty dezynfekujące do holu i po sześciu schodach z poręczą po prawej stronie przechodzimy przez rampę dezynfekującą i wchodzimy na korytarz główny budynku głównego.
  4. Po wejściu do korytarza głównego obracamy się w prawo o 90 stopni i zatrzymujemy się na kilka sekund lekko unosząc głowę, aby umożliwić zadziałanie automatycznemu systemowi pomiaru temperatury
  5. W przypadku uruchomienia alarmu zatrzymujemy się i czekamy na przybycie pracownika Domu Pomocy, do którego poleceń należy się zastosować.
  6. Jeżeli przez kilka sekund nie pojawia się sygnał alarmu oznacza to że przeszliśmy weryfikację automatycznego pomiaru temperatury i możemy udać się dalej.
  7. Należy kierować się korytarzem w prawo do rozwidlenia i korzystając z windy lub schodów udajemy się na trzecie piętro.
  8. Po dotarciu na pierwsze piętro znajdujemy się już na terenie DP7
  9. Pokoje pensjonariuszy znajdują się na lewo od windy lub schodów, po prawej stronie numerowane kolejno od 1 do 14.
  10. Dyżurka znajduje się pomiędzy pokojami 4 i 5 w połowie korytarza.  
pokaż metkę
Osoba publikująca: Roman Kopek
Podmiot publikujący: Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów
Data publikacji: 2021-07-16
Data aktualizacji: 2022-01-11
Powrót