Nasz Dom rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zespół Pielęgnacyjno Opiekuńczy nr 8 (XI Artyści)

[ 2021 ] mapka dojścia do dp 8.bmp

Schemat drogi dojścia do Zespołu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Nr 8 (DP8, dawniej oddział jedenasty)

 1. W niewielkim budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy murze ogrodzeniowym, po prawej stronie od bramy wejściowej znajduje się portiernia czynna cała dobę, gdzie można poprosić o pomoc lub uzyskać niezbędne informacje.
 2. Na wprost bramy znajduje się wejście do budynku głównego, do którego wchodzi się po pięciostopniowych schodach, przy których znajdują się dwie poręcze.
 3. Po wejściu do budynku głównego przez popychane od siebie prawe skrzydło drzwi wchodzimy uważając na maty dezynfekujące do holu i po sześciu schodach z poręczą po prawej stronie przechodzimy przez rampę dezynfekującą i wchodzimy na korytarz główny budynku głównego.
 4. Po wejściu do korytarza głównego obracamy się w lewo o 90 stopni i zatrzymujemy się na kilka sekund lekko unosząc głowę, aby umożliwić zadziałanie automatycznemu systemowi pomiaru temperatury
 5. W przypadku uruchomienia alarmu zatrzymujemy się i czekamy na przybycie pracownika Domu Pomocy, do którego poleceń należy się zastosować.
 6. Jeżeli przez kilka sekund nie pojawia się sygnał alarmu oznacza to że przeszliśmy weryfikację automatycznego pomiaru temperatury i możemy udać się dalej.
 7. Należy kierować się w lewo do końca korytarza, a następnie zejść po sześciu schodach z poręczą po lewej stronie,
 8. Dalej opuszczamy budynek główny pchając drzwi i wchodzimy do przewiązki,
 9. W połowie przewiązki należy skręcić w prawo i wyjść na dziedziniec, należy przejść na wprost przez cały dziedziniec, a następnie skręcić w lewo do drzwi zlokalizowanych w narożu
 10. Po wejściu do budynku skręcamy w lewo i mamy dostęp do windy i schodów
 11. Pokoje mieszkańców znajdują w głębi korytarza po lewej stronie, numerowane kolejno od 6 do 10 na parterze i od 1 do 5 na pierwszym piętrze.
 12. Dyżurka znajduje po prawej stronie na początku korytarza na pierwszym piętrze niedaleko wyjścia z windy.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Roman Kopek
Podmiot publikujący: Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów
Data publikacji: 2021-07-16
Data aktualizacji: 2022-01-11
Powrót