Nasz Dom rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zespół Pielęgnacyjno Opiekuńczy nr 9 (XII Artyści)

[ 2021 ] mapka dojścia do dp 9.bmp

Schemat drogi dojścia do Zespołu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Nr 9 (DP9, dawniej oddział dwunasty) DPW im. L. i A. Helclów

 1. W niewielkim budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy murze ogrodzeniowym, po prawej stronie od bramy wejściowej znajduje się portiernia czynna cała dobę, gdzie można poprosić o pomoc lub uzyskać niezbędne informacje.
 2. Na wprost bramy znajduje się wejście do budynku głównego, do którego wchodzi się po pięciostopniowych schodach, przy których znajdują się dwie poręcze.
 3. Po wejściu do budynku głównego przez popychane od siebie prawe skrzydło drzwi wchodzimy uważając na maty dezynfekujące do holu i po sześciu schodach z poręczą po prawej stronie przechodzimy przez rampę dezynfekującą i wchodzimy na korytarz główny budynku głównego.
 4. Po wejściu do korytarza głównego obracamy się w lewo o 90 stopni i zatrzymujemy się na kilka sekund lekko unosząc głowę, aby umożliwić zadziałanie automatycznemu systemowi pomiaru temperatury
 5. W przypadku uruchomienia alarmu zatrzymujemy się i czekamy na przybycie pracownika Domu Pomocy, do którego poleceń należy się zastosować.
 6. Jeżeli przez kilka sekund nie pojawia się sygnał alarmu oznacza to że przeszliśmy weryfikację automatycznego pomiaru temperatury i możemy udać się dalej.
 7. Należy kierować się w lewo do końca korytarza, a następnie zejść po sześciu schodach z poręczą po lewej stronie,
 8. Dalej opuszczamy budynek główny pchając drzwi i wchodzimy do przewiązki.
 9. Wchodzimy przez drzwi na wprost przewiązki do budynku D, którym mieści się DP9,
 10. Po wejściu do budynku po lewej stronie znajdują się pokoje 1 i 2, na wprost schody na pierwsze piętro, na prawo pokoje od 2A do 9.
 11. Na piętrze na prawo od schodów znajdują się pokoje 11-12 a na lewo od 13-20
 12. Dyżurka znajduje się na parterze na prawo od wejścia pomiędzy pokojami 4 i 5
 13. Aby skorzystać z windy po wejściu z przełączki do budynku „D” musimy udać się korytarzem w prawo i na jego końcu po prawej stronie znajduje się winda. Po wyjściu z windy należy skręcić w lewo - po lewej stronie korytarza mamy dostęp do pokoi numerowanych kolejno od 20 do 11.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Roman Kopek
Podmiot publikujący: Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów
Data publikacji: 2021-07-16
Data aktualizacji: 2022-01-11
Powrót