Aktualności rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Komunikaty

Budżet Obywatelski 2021 - głosowanie

2021-10-06

Szanowni Państwo

Dom Pomocy Społecznej  im. L. i A. Helclów w Krakowie czynnie włączył się w akcję tegorocznych wyborów i głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

Wideorozmowy z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów za pośrednictwem aplikacji ZOOM

2021-07-20

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość przeprowadzania wideorozmów z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów za pośrednictwem darmowej aplikacji ZOOM.

Komunikat w sprawie odwiedzin mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów z dnia 07.07.2021 r.

2021-07-21

Zmiana zasad w związku z rekomendacjami MRiPS, MZ I GIS z dn. 19.05.2021

Kolejna edycja budżetu obywatelskiego

2021-07-21

Trwa kolejna edycja budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Po raz ósmy krakowianie będą mogli zaproponować pomysły na projekty dzielnicowe oraz ogólnomiejskie, aby nasze miasto było bardziej przyjazne i odpowiadało potrzebom jego mieszkańców. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.budzet.krakow.pl po więcej informacji oraz do samego składania propozycji zadań.  Etap składania pomysłów przez mieszkańców potrwa do 14 maja br.

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie laureatem konkursu „Kraków bez barier 2020

2021-07-21

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie otrzymał nagrodę główną w kategorii „obiekty i przestrzenie zabytkowe” w ramach konkursu „Kraków bez barier 2020” za dostosowanie zabytkowego budynku głównego DPS do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nagroda świadczy o uznaniu naszych dotychczasowych starań o jakość świadczonych usług i troski o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz dążenia do poprawy i optymalizacji wykorzystania infrastruktury.

Znajdź