Aktualności rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Komunikaty

baner zasady covid

Ogłoszenie w sprawie odwiedzin mieszańców Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie

2022-01-10

Uprzejmie informuję, że w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną z dniem 11 stycznia 2022 r. zmianie ulegają zasady odwiedzin.

Nowe zasady obowiązujące wszystkich odwiedzających:

Baner - zasłaniaj usta i nos

Ogłoszenie w sprawie odwiedzin mieszańców Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie

2021-11-19

Uprzejmie informuję, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną proszę wszystkich odwiedzjących o przekazywanie portierowi informacji o numerze zespołu pielęgnacyjno-opiekuńczego, w którym przebywa odwiedzany mieszkaniec (poniżej schemat rozmieszczenia zespołów).

UWAGA: Zabrania się odwiedzania mieszkańców przez osoby, które mają jakiekolwiek objawy infekcji, w tym kaszel, katar, ból gardła, gorączkę.

Regulamin korzystania z ogrodu Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów

2021-11-02

Zarządzenie Nr 35/2018 Dyrektora Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów z dnia 18 czerwca 2018 r. w sprawie:

wprowadzenia Regulaminu korzystania z ogrodu Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie.

Wjazd i parkowanie na terenie Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów

2021-11-02

Układ drogowy na nieruchomości będącej w trwałym zarządzie Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów (zwany dalej DPS), nie jest drogą publiczną, lecz stanowi drogę wewnętrzną przeznaczoną wyłączenie do użytku w związku z realizacją zadań statutowych DPS oraz zadań podmiotów korzystających z ww. nieruchomości na podstawie zawartych umów i porozumień. Wobec powyższego wprowadzono zarządzenie w sprawie wjazdu i parkowania na terenie nieruchomości przy ul. Helclów 2 w Krakowie.

Zasady przeprowadzania badań naukowych w Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie

2021-10-27

Informujemy, że studenci i inne osoby, które planują prowadzenie badań naukowych, stanowiących element prac licencjackich i magisterskich lub doktorskich, z wykorzystaniem zasobów Domu, w celu uzyskania zgody na badania powinni przedłożyć następujące dokumenty:

Budżet Obywatelski 2021 - głosowanie

2021-10-06

Szanowni Państwo

Dom Pomocy Społecznej  im. L. i A. Helclów w Krakowie czynnie włączył się w akcję tegorocznych wyborów i głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

Wideorozmowy z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów za pośrednictwem aplikacji ZOOM

2021-07-20

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość przeprowadzania wideorozmów z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów za pośrednictwem darmowej aplikacji ZOOM.

Komunikat w sprawie odwiedzin mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów z dnia 07.07.2021 r.

2021-07-21

Zmiana zasad w związku z rekomendacjami MRiPS, MZ I GIS z dn. 19.05.2021

Kolejna edycja budżetu obywatelskiego

2021-07-21

Trwa kolejna edycja budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Po raz ósmy krakowianie będą mogli zaproponować pomysły na projekty dzielnicowe oraz ogólnomiejskie, aby nasze miasto było bardziej przyjazne i odpowiadało potrzebom jego mieszkańców. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.budzet.krakow.pl po więcej informacji oraz do samego składania propozycji zadań.  Etap składania pomysłów przez mieszkańców potrwa do 14 maja br.

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie laureatem konkursu „Kraków bez barier 2020

2021-07-21

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie otrzymał nagrodę główną w kategorii „obiekty i przestrzenie zabytkowe” w ramach konkursu „Kraków bez barier 2020” za dostosowanie zabytkowego budynku głównego DPS do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nagroda świadczy o uznaniu naszych dotychczasowych starań o jakość świadczonych usług i troski o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz dążenia do poprawy i optymalizacji wykorzystania infrastruktury.

Znajdź