Współpraca rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Podziękowania dla Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów pragnie złożyć  najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie jakiego Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo udziela Domowi Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w tym trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa.

W szczególności pragniemy wyrazić najwyższy podziw dla oddania i zaangażowania Siostry Lucyny Rybarskiej, która w momencie realnego zagrożenia dla zdrowia i życia mieszkańców Domu, podjęła ogromny wysiłek, aby zapewnić im niezbędną opiekę z zachowaniem wysokich reżimów sanitarnych i przy topniejącej liczbie personelu.

Pragnę również podziękować za wyrażenie zgody na skierowanie do pracy w DPS na stanowisku pielęgniarka trzech sióstr ze Zgromadzenia. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz brakami kadrowymi, to wsparcie było nieocenione i niezbędne dla zachowania odpowiednich standardów i bezpieczeństwa mieszkańców Domu.

Trudno znaleźć odpowiednie słowa, aby podziękować i wyrazić podziw dla tych, którzy – jak Siostry Zgromadzenia - w tym trudnym czasie potrafią troszczyć się o innych, często z narażeniem własnego zdrowia i życia. Pragniemy za to, w imieniu swoim i mieszkańców Domu, szczerze podziękować.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Ireneusz Michał Hyra
Podmiot publikujący: Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów
Data publikacji: 2021-07-21
Data aktualizacji: 2021-07-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź